Jak vznikala klubovna

březen 2007

Schválení projektu

Byl schválen projekt víceúčelového objektu pro vodní skauty z Lulče v areálu bývalého lomu.

léto 2007

Úprava areálu

Obec Luleč prostor vyčistila od dřevin a srovnala jej. Poté byla za pomoci rodičů navožen štěrk, byli usazeny pražce, které tvoří palisádu a byla vytvořena základová deska.

listopad 2007

Montáž konstrukce

Po zatvrdnutí betonu se začalo s montáží levé části budovy.

březen 2008

Dokončení konstrukce

Byla dokončena konstrukce skladu a střední části pro WC. Také se pokládaly tašky na střechu a budova byla opláštěna palubkami a natřena.

26.4.2008

Slavnostní otevření areálu klubovny

Areál byl oficiálně otevřen slavnostním nástupem, po kterém následovalo soutěžní dopoledne pro skauty i veřejnost.

2008/2009

Dostavba klubovny

Proběhla dostavba zbylé části klubovny a finální úprava areálu.

19.12.2009

Slavnostní otevření klubovny

Po 3 letech budování byla slavnostně otevřena klubovna. Otevření klubovny se zúčastnilo mnoho vzácných hostů. Po slavnostním nástupu a přestřižení pásky proběhla prohlídka klubovny.

jaro 2017

Sklad za klubovnou

Z důvodu rostoucího počtu členů byl postaven sklad za klubovnou, do kterého se přemístili věci ze současného skladu/loděnice.

podzim 2017

Úprava malé klubovny

Bývalí sklad byl upraven na klubovnu a tím jsme získali další místo na schůzky.

léto 2018

Přístřešek před klubovnou

Díky dotaci od Jihomoravského kraje jsme vybudovali přístřešek před klubovnou, kde nyní máme více místa na sezení.

podzim 2019

Rozšíření půdy na přespání

Na jedné z každoročních brigád jsme rozšířili půdu na přespání a vytvořili jsme tak i budoucí roverskou klubovnu.

zima 2021

Nová kuchyňka

Během koronavirové pandemie jsme se rozhodli rozšířit a opravit kuchyňku, která už byla v nevyhovujícím stavu.